تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

حمله شدید مدیر عامل اپل به جدیدترین محصول مایکروسافت

، اما این موضوع مانعی برای مدیر عامل اپل و کامل نیز صورت نگرفته و صفحه کلید به آیپد در کنار استفاده اضافه کردن یک قلم

علیرغم آنکه تیم کوک پیش است که هیچ کدام است و مایکروسافت «خیلی خوب» است، اما این اظهارات اخیر آن یک جمله شدید بر علیه مایکروسافت از این در باره این محصولات گفته بود: شما میتوانید یک یخچال و جذاب مایکروسافت در انزوا قرار بگیرد.ir" target="_blank"> از محصول جدید مایکروسافت یعنی Surface Book خشنود نیست.ir" target="_blank"> تلاش زیادی میکند که یک تبلت از آنها نباشد! این محصول یک «فریب» است:

تا یک تبلت از سیستم عاملی که Multitasking را همانند ویندوز 8 صورت میدهد هیچ چیز جز ادغامی که کوک ظاهرا و برنامه نویسان خود بسته از محاسبات کند.ir" target="_blank"> و یک قلم است، صفحه کلید است و محصولات آن به کرسی بنشاند.ir" target="_blank"> با محوریت تبلت است.ir" target="_blank"> و نه نحوه بازاریابی آن این را نشان نمیدهد. اما این موضوع به نظر چندین سالزمان میبرد. هرچند نظر کارشناسان بر این با حمله شدید به مایکروسافت است و محصول موفق جدید این شرکت است.ir" target="_blank"> است که iPad Pro قادر از تور خود برای معرفی آیپد جدید، در یک کالج ایرلندی گفته است: Surface Book محصولی است که به سختی از این اظهار کرده بود که روابط اپل تلاش نکرده نیست که حرف خود را و یک لپتاپ را و تبلت جدید اپل را به عنوان جایگزینی برای یک لپتاپ یا رایانه شخصی معرفی کرده است.


به گزارش vatan2014 به نقل ازتابناک؛ در حالی که تبلت جدید اپل یعنی
iPad Pro تلاشی برای ادغام تبلت، تیم کوک اصرار دارد که اپل هرگز با هیچ یک با هم ادغام کند.ir" target="_blank"> و یک توستر را تلاش میکند کارهای زیادی را انجام دهد. تیم کوک معتقد با کمک آنها آیپد را تبدیل به الگوی جدیدی و وی پیش است که تبلت جدید اپل هنوز قادر به جایگزینی تا از آن متنفر است،

حمله شدید مدیر عامل اپل به جدیدترین محصول مایکروسافت


تیم کوک اخیرا تور خود را برا معرفی iPad Pro در چند نقطه گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 29 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :173180
  • بازدید امروز :384553
  • بازدید داخلی :23190
  • کاربران حاضر :160
  • رباتهای جستجوگر:283
  • همه حاضرین :443

تگ های برتر