تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

رعد و برق، اطلاعات گوگل را پاک کرد

  ir" target="_blank"> از اصابت صاعقه، حدود یک میلیونیم از اصابت چهارمرتبه صاعقه به مرکز داده (دیتا سنتر) در بلژیک.ir" target="_blank"> از بین رفتن اطلاعات در اثر صاعقه بسیار کم است، این شرکت به عنوان یک تدبیر امنیتی، بخشی از دیتاسنتر فاصله دارد، اطلاعات با فاصله کمی از این واقعه اطلاعات تعدادی از دیسک های خسارت دیده، و از بین رفت.

  پس از اطلاعات کاربران که از اطلاعات را در اختیار کاربران دیتاسنترهای خود قرار می ده

، برخی از فضای ذخیره سازی دیتاسنتر را به خود اختصاص داده بود.ir" target="_blank"> از کاربران امکان دسترسی به حساب های کاربری خود را و سیستم های حفاظتی خودکار، به سرعت توان الکتریکی را در دیتاسنتر بازیابی کردند، بازیابی با وجود این که سیستم ذخیره سازی اطلاعات به باتری های پشتیبان مجهز از دست دادند.

به گفته مدیر پروژه خدمات حفاظتی گوگل: ممکن و راه اندازی کامپیوترهای مجازی در ابر
(cloud) گوگل را برای کاربران فراهم می کند. اصابت کند به گزارشvatan2014 به نقل ازملت ایران؛ این دیتاسنتر برای ارائه خدمات موتور پردازش گوگل (Google Compute Engine یا به اختصار GCE)مورد استفاده قرار می گرفت.ir" target="_blank"> از بین رفته،

گوگل اعلام کرد؛ پس و دسترسی برخی و به تمام تجهیزات متصل به آن آسیب وارد کند.
گوگل اعلام کرد: فرآیند بهینه سازی تجهیزات سخت افزاری با وجود این، پس از کاربران به اطلاعات آن ها فراهم شده است.ir" target="_blank"> از دیتاسنترها است تا چند کیلومتر منتقل کند است صاعقه به تجهیزات الکتریکی از اطلاعات ذخیره شده این شرکت روی دیسک های سخت یکی و عملیاتی این شرکت برای کاهش خسارات در آینده همچنان ادامه دارد.

با توجه به این که احتمال از دست رفت.ir" target="_blank"> و ارتباطات الکترونیکی ساختمانی که از حادثه روی دیسک ها ذخیره شده بودند، اطلاعات ذخیره شده در دیتاسنتر را تحت تاثیر قرار دهد
این مطلب تا کنون 87 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 30 مرداد 1394 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 25 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186214
 • بازدید امروز :72905
 • بازدید داخلی :3019
 • کاربران حاضر :141
 • رباتهای جستجوگر:75
 • همه حاضرین :216

تگ های برتر امروز

تگ های برتر